Рік розпочався з того, що відтепер, зареєстрована особа в Черкасах може приймати активну участь в електронних торгах на сайті офіційного посередника сервісу «Прозорро.Продажі» – sale.uub.com.ua. Ця можливість змінила складну ситуацію на ринку купівлі-продажу необробленого лісу, так як раніше торги великої частини лісу здійснювались за попередніми домовленостями. Продаж заготовленого дерева на онлайн аукціонах здатен збільшити кількість активних учасників, та насамперед, зробити їх вигідними.

Організація торгів необробленого лісу в м. Черкаси

В квітні цього року спеціалісти прогресивного сервісу онлайн торгів «Peozorro.Sale» впорядкували список самих успішних напрямів, за якими проводяться онлайн-торги. Одним із важливих місць з цього списку посідає ринок необробленого лісу, діючий всього пару місяців. Насамперед, основною метою цього проекту, запущеного за підтримки Міністерства, було подолання корупції, процвітаючої у напрямку купівлі-продажу лісу, які попередньо заготовлювалися лісними господарствами країни.

Дуже довго, аукціони з продажу необробленого лісу в Черкасах постійно піддавався критиці. Цьому було справедливе пояснення, оскільки протизаконні схеми, використовувані на них, дуже набридали простим людям. З новою владою, 2020 рік став кращим роком, за статистикою, щодо боротьби з корупцією. Продаж необробленого дерева за допомогою інтернет-аукціонів Prozorro.Sale здатен допомогти позбавитись нелегальних договірних взаємовідносин між учасниками торгів. Взяти участь у відкритих торгах, громадяни із Черкас відтепер мають змогу за допомогою платформи універсальної біржі

В чому переваги універсальної біржі від «Прозорро»

Інноваційна технологія, яка використовуються в «Прозорро.Продажах», дозволила нашій державі дуже успішно реалізувати продаж своїх активів. Це відбулось по різним напрямам починаючи від офісних меблів, та завершуючи промисловим обладнанням. За весь цей час на платформах, на кшталт «УУБ» було проведено двісті вісімдесят три тисячі аукціонів. А в до бюджету було покладено двадцять п’ять мільярдів гривень.

Щодо необробленого дерева, то статистика вказує на отримання доходу в вісімдесят вісім мільйонів гривень всього за два місяці. І все це за допомогою «Прозорро». Цей напрям славиться великим попитом, а тому майже всі компанії з обробки дерева підтримують партнерські відносини з УУБ.

Для того, щоб отримати більше інформації про наявні аукціони необробленого лісу для жителів м. Черкаси, необхідно лише перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-neobroblenoqi-derevyny-u-cherkasah-na-aukcioni-prozorro-sale . Для отримання актуальних пропозицій від УУБ, необхідно оформити підписку на ресурс в соціальних мережах.