Для багатьох компаній ключем до нового бізнесу і розширення є подача конкурентних заявок на державні або приватні контракти.

У простій формі цей процес включає заповнення попередніх кваліфікаційних анкет (PQQ) і запрошень до участі в торгах (ITT) – документів, спеціально розроблених для виключення компаній і пошуку претендента на найвищу ціну.

Деякі компанії вважають за краще найняти штатну команду або автора програми для заповнення документів, в той час як інші можуть використовувати інших співробітників, таких як відділ продажів (практика, що має свої недоліки), або просто передати процес на аутсорсинг. .

Оскільки відправка заявок вимагає часу і ресурсів, важливо вимагати найвищої якості, щоб у компанії були найкращі шанси на успіх. Один із способів підвищити ваші шанси на успіх – ефективно управляти пропозиціями і контрактами.

Що таке управління додатками?

Управління ставками – це процес, за допомогою якого керують завершенням PQQ і ITT. Ось і все, від забезпечення відповідності до відповідей на питання.

Процес починається до того, як буде випущений потенційний контракт. Менеджер торгів підготує підтверджуючі документи, зразки відповідей і тематичні дослідження попередніх контрактів. Їх можна купити прямо на роботі і поставляти якісно, ​​щоб гарантувати максимально можливу ціну.

Після випуску PQQ або ITT менеджер по торгах оцінить відповідність компанії вимогам і почне збір всієї інформації, необхідної для відповіді на питання. Після цього відправка може бути завершена.

Однак на цьому процес не закінчується. Ефективний менеджер по ставкам буде відстежувати пропозицію і, незалежно від результату, запитувати відгуки, щоб поліпшити уявлення в майбутньому. Детальніше про це можна дізнатися на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/otsenka-imushestva-i-imushestvennyh-prav/otsenka-mashin-i-oborudovaniya/.

Застосування тарифного менеджменту до бізнесу

Менеджер по торгах не працює неповний робочий день. Для найкращих шансів на успіх в бізнесі вам необхідно провести дослідження за допомогою штатного менеджера додатків або перенести весь процес в додаток для консультування.

Використання менеджера ставок означає, що ви можете бути впевнені в якості своїх пропозицій. Це також означає, що інші співробітники, які, можливо, вже подали заявку, не відволікаються від своїх повсякденних обов’язків. Це одночасно поліпшує якість і дозволяє бізнесу продовжувати працювати безперебійно.