Купівля нерухомості, незалежно від її категорії та інших особливостей – це завжди велике вкладення. Однак, сучасний ринок надає можливість не тільки придбати якісний варіант, але також вигідно заощадити на такий опції. Зокрема, це можливість скористатися дистанційним форматом і долучитися до онлайн торгів.

Співпрацюючи з великою кількістю бірж, сервіс Прозорро пропонує широкий вибір актуальних і цікавих пропозицій в декількох категоріях. Слід виділити сферу нерухомості, оскільки вона входить до числа найпопулярніших. Далі поговоримо про ключові особливості та видах нерухомості на українській біржі sale.uub.com.ua.

Різновиди і особливості нерухомості

Біржа Прозорро проводить вигідні торги, які відповідають запитам клієнтів. При наявності нового оголошення, користувачі можуть отримати повідомлення. Безпосередній аукціон проходить зі збереженням повної анонімності. Це значно підвищує конкуренцію і не дає одному продавцеві-компанії переваги перед усіма іншими.

Аукціон нерухомості дає можливість придбати різні категорії товарів. Велика кількість пропозицій дасть можливість кожному покупцеві відшукати той товар, який представляє для нього інтерес. До числа основних видів нерухомості, які можна придбати в рамках сервісу Прозорро можна віднести наступні:

  1. Банківська майно. В даному випадку колишніми власниками нерухомості є банківські установи, які зазнали банкрутство.
  2. Нерухомість комерційного характеру. Це можуть бути різні види нерухомості, призначені для комерційного використання. Це можуть бути салони краси, магазини, студії та багато інших видів нерухомості.
  3. Комунальне майно неліквідного характеру. У категорію входять будь-які приміщення, які знаходяться в приміщенні адміністративних установ. Незважаючи на те, що дані види нерухомості не використовуються, вони можуть бути продані тільки на законодавчому підставі.
  4. Нерухомі активи. У категорію входять різні види нерухомості, які знаходяться в розпорядженні держави. Це склади, автостоянки, гаражі, а також багато інших варіанти.
  5. Муніципальні об’єкти. Сюди входять як відкриті, так і закриті варіанти нерухомості.
  6. Приміщення житлового та нежитлового призначення. Дана категорія належить до числа найпопулярніших серед покупців.
  7. Нерухомість промислового призначення. Це можуть бути будь-які будівлі та приміщення, призначені для промислового використання.

Приступаючи до торгів в рамках біржі Прозорро, покупці можуть отримати точну інформацію про той чи інший товар. Це його зовнішні особливості, площа, деталі архітектури, а також багато інших аспектів, які мають велике значення при покупці, про що можна дізнатися на сторінці https://sale.uub.com.ua/ru/filter/real-estate-sale. У розпорядженні покупця також будуть всі підтверджуючі документи, що зробить операцію безпечної і надійної.

Вигідне придбання нерухомості

Купівля в рамках сервісу Прозорро стане вигідним вкладенням. Це можливість купити нерухомість за хорошою ціною, набагато нижчою за ринкову. При цьому переможець аукціону буде обраний абсолютно чесно, оскільки за це процес відповідальна сама система. Вибір буде зроблений автоматично, на основі аналізу всієї отриманої інформації.

Якщо з якоїсь причини замовнику не сподобається запропонований варіант, він завжди може відмовитися від нього і перейти до вибору іншого. Це зробить покупку більш вигідною та корисною.